طراحی سایت تفریحی

طراحی وب سایت های تفریحی و سرگرمی

سایت های تفریحی و سرگرمی معمولا تجاری هستند. هدف این گروه وب سایت ها سرگرم کردن مخاطبین سایت است اما در برخی موارد ممکن است هدف اصلی یک وب سایت تفریحی فروش لوازم و تجهیزات سرگرمی باشد. مثلا ممکن است در یک وب سایت فروش لباس شما با بازی و یا داستان های مالتی مدیا مواجه شوید اما در پایان باز هم به یک فروشگاه خواهید رسید که شما را برای خرید لباس و یا اقلامی که در بازی دیده اید ترغیب میکند. در واقع در سایت های تفریحی و سرگرمی ، سرگرمی موضوع ثانویه است.


سرگرمی ها ممکن است یک بازی ویدیویی و یا تماشای یک فیلم باشد. اما دقت کنید که راضی نگاه داشتن یک بازدیدکننده وب سایت میتواند بسیار مشکل باشد. یکی از مسائل مهم در طراحی یک وب سایت موفق تازگی و نو بودن است.


یکی دیگر از اهداف راه اندازی یک وب سایت تفریحی میتواند کسب تبلیغات و در نتیجه کسب درآمد از طریق نمایش آگهی باشد. اما دقت کنید که راه اندازی چنین وب سایت هایی نیازمند تخصص بسیار بالایی است.


امروزه در اکثر وب سایت های تفریحی لینک هایی نیز به وب سایت های اجتماعی مشاهده میشود و شما میتوانید تجربیات خود را در وب سایت های تفریحی با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.