قوانین استفاده از خدمات

1- آرمان تمامی داده های وب سایت شما را به همراه اطلاعات هاست ، دامنه و دسترسی به بخش مدیریت وب سایت به همراه آموزش های ویدئویی در اختیار خریدار قرار میدهد و هیچگونه محدودیتی در تحویل وب سایت به مشتری وجود ندارد.

2- آرمان تمامی فایل های وب سایت خریدار را به صورت کد باز در اختیار کاربر قرار میدهد و هیچ کدی را قفل گذاری نخواهد کرد.

3- هر گونه استفاده از فضای میزبانی به عنوان سایت آپلود ، دانلود ، انواع اسکریپت چت روم ، سیستم تورنت و مواردی که باعث مشکل و اختلال در سرور می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت مشاهده و یا اطلاع سرویس کاربر مسدود می گردد.

4- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایل‌ها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده‌های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ بدیهی است که آرمان وب سایت را به آخرین نسخه پشتیبان باز خواهد گرداند.

5- توجه داشته باشید تنها روش پشتیبانی از طریق تیکت پشتیبانی و ایمیل خواهد بود و تلفن تماس فقط برای بخش فروش می باشد.

6- قوانین آرمان تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران است و آرمان حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین بروز شده در وب سایت آرمان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

7- آرمان حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد.

8- استرداد وجه تنها در 24 ساعت بعد از زمان سفارش، انجام خواهد شد و بعد از این زمان وجه پرداختی به هیچ دلیل مسترد نخواهد شد.

9- آرمان به دلیل مشکلات احتمالی در وب سایت تنها از سرویس هاست خود برای راه اندازی وب سایت استفاده میکند.

10- آرمان موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سی فایو و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

11- خریدار موظف است که کلیه قوانین آرمان و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، آرمان حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر آرمان می باشد، همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

12- از آنجا که ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه آرمان نخواهد کرد.