گالری تصاویر پیشرفته

ایجاد گالری تصاویر در وب سایت در کمترین زمان ممکن

با چند کلیک ساده و در کوتاه ترین زمان ممکن گالری تصاویر سایت شما آماده است!! امکان آپلود همزمان چندین فایل و همچنین اختصاص تگ و توضیحات اختصاصی بابت هر تصویر از امکانات این کامپوننت است.

امکان تعیین مشخصات و اطلاعات برای هر یک از تصاویر گالری به صورت مجزا

با استفاده از کامپوننت تصاویر شما به راحتی قادر به تعیین عنوان ، توضیحات و البته برچسب (نگ) برای هر یک از تصاویر هستید. با استفاده از ویژگی برچسب شما به راحتی قادر به طبقه بندی و مدیریت تصاویر موجود در سایت خود هستید.

امکان انتشار و یا عدم انتشار هر یک از موارد آپلود شده

شما به راحتی قادر به مدیریت تصاویر موجود در گالری و همچنین استفاده از گالری عکس در هر یک از مطالب وب سایت هستید.

رابط کاربری ساده و قابل درک در بخش مدیریت وب سایت

با استفاده از Ajax مدیریت تصاویر در گالری بسیار ساده است و کاربران بدون نیاز به هیچ پیشنیاز و یا تخصصی به صورت کاملا گرافیکی و با استفاده از موس و تنها چند کلیک تصاویر را در گالری آپلود و مدیریت میکنند. این ویژگی به ویژه برای کاربران مبتدی بسیار کارآمد و مفید است.

ایجاد تصاویر کوچک Thumbnail به صورت خودکار

کافی است تصاویر خود را تنها در سایز اصلی مورد نظر در نرم افزار گرافیکی تهیه کنید و سپس فایل های اصلی را در گالری آپلود کنید. سیستم به صورت خودکار تصاویر کوچک Thumbnail را برای شما ایجاد میکند تا با کلیک بر روی آنها تصویر اصلی نمایش داده شود.

امکان جستجوی سریع و دقیق در بخش مدیریت گالری

با استفاده از گزینه های پیشرفته جستجو در بخش مدیریت شما قادر به مرور و یافتن تصاویر دلخواه در سایت در کوتاه ترین زمان ممکن هستید.

امکان تعیین اندازه تصاویر در گالری

با استفاده از بخش تنظیمات شما به راحتی امکان تعیین اندازه برای تصاویر کوچک Thumbnail و همچنین سایز تصاویر در هنگام نمایش به صورت بزرگ و کامل را دارید.


هماهنگی کامل با تمام مرورگرها و تجهیزات

به لطف کدنویسی کامل و بدون نقص امکان نمایش و استفاده از گالری تصاویر سایت شما در تمامی مرورگرها و همچنین ابزار مختلف مانند موبایل و یا تبلت مهیاست.

نمونه گالری تصاویر ایجاد شده با کامپوننت گالری تصاویر
جهت بزرگنمایی بر روی تصویر مورد نظر یک بار کلیک نمایید