ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

info@domain.com

0383-12345678

روش ارسال مطالب و تصاویر سایت

لطفا تمامی موارد موجود در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید و اطلاعات را تنها در فرمت و ساختار زیر ارسال کنید.

  • تمامی اطلاعات مورد نظر را ابتدا به صورت کامل جمع بندی و پس از بررسی صحت اطلاعات نسبت به ارسال اطلاعات در یک روز اقدام کنید. اطلاعات را به صورت پراکنده و در روزهای مختلف ارسال نکنید.
  • در صورتی که ارسال اطلاعات به صورت ایمیل دشوار است میتوانید از سایت گوگل درایو برای آپلود فایل ها استفاده کنید.
  • ورود اطلاعات رایگان از جانب آرمان وب ده مورد میباشد. ورود اطلاعات رایگان تنها در بسته پیشرفته و تخصصی صورت میگیرد و در بسته پایه ورود اطلاعات رایگان از جانب آرمان وب صورت نمیگیرد.

منظور از هر مورد اطلاعات چیست؟

منظور از هر مورد ، یک فایل متنی تک صفحه در فرمت WORD با فونت سایز ۱۴ است.

لطفا جهت تکمیل مراحل طراحی وب سایت و در صورت تمایل در خصوص ورود بیست مورد اطلاعات اولیه وب سایت توسط آرمان وب اطلاعات زیر را آماده و ارسال نمایید.

عناوین اصلی منوهای وب سایت در قالب فایل Word

مهم : از ارسال توضیحات به صورت دست نوشته اسکن شده و یا فایل PDF و یا JPG خودداری نمایید. اطلاعات ارسالی تنها در فرمت WORD و با حداقل فونت سایز ۱۴ قابل قبول خواهند بود.

در یک فایل با نام “منو ها” تمامی عناوین منوی اصلی سایت را مشخص نمایید. عناوین اصلی منو را با فونت رنگ مشکی مشخص کنید و در صورتی که منوی شما شامل زیر منو میباشد ، عناوین زیر منو را در زیر منوی اصلی مورد نظر با فونت رنگ قرمز مشخص کنید.

اطلاعات هر صفحه به صورت مجزا به همراه تصاویر مربوط به هر صفحه در فرمت فایل Word

اطلاعات مربوط به هر یک از منوها را با نام همان منو ارسال نمایید. دقت داشته باشید که نام فایل های Word شما دقیقا با نام منوی مورد نظر یکی باشد. تصاویر مورد نظر برای درج در هر صفحه را نیز در فایل Word مورد نظر قرار دهید.

به عنوان مثال برای منوهای بالا بایستی فایل های زیر برای هر منو به صورت مجزا ارسال شوند.

لوگو و یا آرم مورد نظر جهت استفاده در وب سایت

لوگو مورد نظر جهت درج در وب سایت در فرمت Photo Shop PSD ، PNG و یا تصویر با کیفیت بالا و زمینه شفاف ارسال نمایید. از ارسال تصاویر مات ، غیر واضح و یا با کیفیت پایین خودداری نمایید. لوگو ارسالی شما دقیقا مانند نمونه ارسالی در وب سایت استفاده خواهد شد پس لوگو خود را با فونت ، اندازه و رنگ مورد نظر ارسال نمایید تا در سایت شما استفاده شود.

از ارسال فایل لوگو در فرمت نرم افزار Corel و یا adobe illustrator خودداری نمایید.

شکل نمونه پایین


ارسال تصاویر مربوط به اسلایدشو قالب

تمامی قالب های موجود دارای اسلایدشو در بالای وب سایت هستند که تصاویری در این اسلایشو در حال تغییر هستند. برای این بخش شما بایستی تصاویر را به صورت مستطیل شکل و با عرض تصویر حداقل ۱۵۰۰ پیکسل ارسال کنید. دقت داشته باشید که این تصاویر بایستی با کیفیت مناسب ارسال شوند و در غیر این صورت قابل استفاده نخواهند بود. شکل نمونه پایین

ارسال فایل ویدئو

در صورتی که مایل به نمایش ویدئو در وب سایت خود هستید حتما فایل ویدئو را در فرمت mp4 و یا flv با حداقل حجم ممکن (برای لود سریع در وب سایت) ارسال نمایید.

 

روش ارسال اطلاعات

تمامی فایل ها و اطلاعات را به صورت مجزا و یا در صورت دسترسی به نرم افزار WinRAR و یا WinZIP به صورت یک فایل فشرده ارسال نمایید. میتوانید اطلاعات را در پاسخ به آدرس ایمیل آرمان وب ارسال نمایید.

******

دقت داشته باشید که با دریافت اطلاعات مدیریت وب سایت و همچنین آموزش های ویدیویی ، مدیر وب سایت نیز به راحتی امکان ایجاد صفحات و منوهای وب سایت و همچنین تغییر تصاویر اسلایدشو را خواهد داشت

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 2 دقیقه است