ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

info@domain.com

0383-12345678

توجه : تمامی تصاویر ، منوها و مطالب در تمامی قالب ها قابل تغییر است. بنابراین از قالب ها میتوان تقریبا در تمامی زمینه ها استفاده کرد

ممکن است برخی از بخش های قالب به نظر شما اضافی باشند. میتوانید بخش های اضافی قالب را غیرفعال کنید

Envolve شماره یازده

قالب مناسب برای فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین باید کاربرپسند و جذاب باشد. در عین حال روند خرید بایستی بسیار ساده باشد. نمایش محصولات با طبقه بندی دقیق به همراه تصاویر و توضیحات کافی در مورد هر محصول همراه باشد و بازدیدککنده سایت بتواند با استفاده از سیستم جستجو و فیلتر قوی به راحتی محصول مورد نظر را پیدا کند . پشتیبانی موثر و ارتباط سریع آنلاین هم در این نوع وب سایت ها بسیار مهم است.

قابل انتخاب در بسته پیشرفته

دو میلیون و نهصد و نود هزار تومن

نکات مهم در موفقیت وب سایت آموزشگاهی

استفاده از محتوای مناسب

محتوای باکیفیت و به روز برای دانش آموزان بسیار مهم و ضروریست. بنابراین برای جذب مخاطب بیشتر بایستی مطالب باکیفیت و مناسبی در سایت منتشر کنید. 

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

بسیاری از کاربران از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر به سمت وب سایت ها هدایت میشوند. سعی کنید تا با استفاده از افزونه های مناسب و همچنین رعایت اصول کلیدی سئو سایت خود را تقویت کنید تا ترافیک بیشتری را به سایت منتقل کنید.

حفظ اطلاعات تماس دانش آموزان

رعایت قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران در سایت های آموزشی بسیار مهم است. از اشتراک گذاری اطلاعات کاربران سایت با وب سایت های دیگر جدا پرهیز کنید.

استفاده از تکنولوژی های به روز

برای جذب بیشتر دانش آموزان و افزایش ارزش وب سایت خود در میان رقبا استفاده از تکنولوژی و فن آوری های جدید را فراموش نکنید. به عنوان مثال آزمون های آنلاین برگزار کنید و برای درک بهتر دروس ویدیوهای با کیفیت بسازید.

ارتباط با دانش آموزان

برای جذب و حفظ مخاطبین بایستی با دانش آموزان مجموعه خود در ارتباط دائمی باشید. برای این منظور در کنار استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید از ابزار تالار گفتگو یا چت آنلاین در سایت استفاده کنید.

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 2 دقیقه است