ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

info@domain.com

0383-12345678

توجه : تمامی تصاویر ، منوها و مطالب در تمامی قالب ها قابل تغییر است. بنابراین از قالب ها میتوان تقریبا در تمامی زمینه ها استفاده کرد

ممکن است برخی از بخش های قالب به نظر شما اضافی باشند. میتوانید بخش های اضافی قالب را غیرفعال کنید

Lawyer

قالب مناسب برای وب سایت وکلا و مشاورین حقوقی

به صورت واضح تیم مشاورین حقوقی و تیم کاری خود را با ذکر سوابق تحصیلی و تجربه کاری آنها نمایش دهید. بخشی هم برای مقالات مختلف حقوقی و قوانین و مقررات کشوری در نظر بگیرید.

برخی از پرونده های موفق و تجربیات مشتریان سابق خود را در سایت نمایش دهید. راه های مختلفی هم برای ارتباط با مشاورین مجموعه در نظر بگیرید.

قالب انتخاب در بسته پایه

یک میلیون و نهصد و نود هزار تومن

Solution

قالب مناسب برای وب سایت شرکتی

طراحی سایت های تجاری بایستی حرفه ای و جذاب باشد تا نمایانگر کیفیت و اعتبار شرکت شما باشد. ارائه اطلاعات دقیق درباره محصولات و خدمات به صورت واضح و همراه با محتوای مناسب و بهینه و در نهایت فراهم کردن امکان ارتباط و پشتیبانی موثر و مناسب برای مشتریان بسیار مهم است.

قالب انتخاب در بسته پایه

یک میلیون و نهصد و نود هزار تومن

عوامل مهم در موفقیت وب سایت حقوقی (وکیل)

ارائه اطلاعات دقیق

یکی از مهمترین نکات در موفقیت وب سایت حقوقی و وکالت ارائه اطلاعات دقیق و کامل درباره قوانین مرتبط با موضوعات مختلف است. شما بایستی به مشتریان خود اطمینان دهید که به عنوان وکیل مجرب با دانش کافی در زمینه حقوق و قوانین مرتبط در موضوعات حقوق مختلف آماده همکاری مناسب و موثر با آنها هستید.

طراحی مناسب ظاهر وب سایت

طراحی ظاهری وب سایت شما بایستی مناسب و حرفه ای باشد. اطلاعات و چیدمان منو بایستی به گونه ای باشد تا بازدید کننده سایت به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود در سایت دسترسی پیدا کند.

روشن بودن حوزه تخصصی

بایستی حوضه تخصصی فعالیت خود را در سایت مشخص کنید. ممکن است شما در زمینه مشکلات و اختلافات خانوادگی ، مهاجرت ، امور بیمه ، قراردادهای تجاری و … تخصص داشته باشید. بهتر است زمینه تخصصی فعالیت خود را در سایت معرفی کنید.

رعایت حریم خصوصی و حفظ اطلاعات اعضا سایت

مشتریان شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل حقوق با شما از طریق ایمیل و یا شماره تماس شخصی در تماس خواهند بود. هرگز اطلاعات تماس کاربران سایت را با وب سایت های دیگر به اشتراک نگذارید.

با مخاطبین و مشتریان قبلی خود در تماس باشید

پس از اتمام پرونده های حقوقی بسیار مهم است که همچنان ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنید. این تماس در اکثر مواقع باعث مراجعات بعدی مشتریان قدیمی خواهد شد.

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 2 دقیقه است