طراحی سایت فست فود ، کافی شاپ و رستوران

طراحی سایت رستوران و کافی شاپمسلما معرفی مناسب یک رستوران و یا کافی شاپ در اینترنت تاثیر بسیار بالایی در جذب مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما خواهد داشت.

با استفاده از یک وب سایت زیبا و مناسب شما قادر به معرفی محصولات و خدمات وب سایت خود به بهترین شکل ممکن خواهید بود.

این امکان برای مدیر وب سایت وجود دارد تا به راحتی منوهای غذایی ثابت و یا روزانه رستوران را بر روی وب سایت منتشر نماید و همچنین با قرار دادن تصاویر و یا فایل های ویدئویی نسبت به معرفی بهتر فضا و محیط محل اقدام کند. در بخش تماس نیز با استفاده از امکانات گوگل مپ قادر به مشخص کردن موقعیت دقیق محل و همچنین معرفی بهترین مسیر دسترسی از مناطق مختلف خواهید بود.

در صورت تمایل با راه اندازی بخش فروشگاه امکان دریافت سفارش به صورت آنلاین بر روی وب سایت برای کاربران مهیا خواهد بود و حتی با ارائه کوپن تخفیف با تاریخ مشخص میتوانید بازدیدکنندگان را به خرید مجدد از وب سایت خود تشویق نمایید.

این روزها بسیاری از کاربران اینترنتی از موبایل و یا تبلت خود برای مرور و وبگردی در اینترنت استفاده میکنند. قالب های ارائه شده در بسته های راه اندازی وب سایت از جانب ما به صورت کاملا ریسپانسیو برای نمایش صحیح و سریع وب سایت در نسخه موبایل طراحی شده اند تا این دسته از بازدیدکنندگان نیز وب سایت شما را بدون مشکل بر روی موبایل خود مشاهده کنند و به تمامی بخش بدون دردسر در نمایش صفحات دسترسی کامل داشته باشند.

در صورت تمایل امکان رزرو میز برای روز و زمان مشخص نیز در سایت به صورت فرم رزرواسیون آنلاین با امکان اتصال به درگاه بانکی بابت پرداخت وجه پیش پرداخت مقدور است.

در صورتی که پرسشی در زمینه طراحی سایت رستوران و یا کافی شاپ دارید کافیست از طریق فرم مشاوره آنلاین طراحی سایت با ما در تماس باشید.

 

برچسب ها: طراحی سایت رستوران