طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاهدر شرایط فعلی دسترسی به آموزش ها و امکان ثبت نام آنلاین برای دانشجویان یک آموزشگاه امری ضروریست. با توجه به رقابت فعلی در زمینه آموزش قطعا ارائه یک وب سایت مناسب و کارآمد سهم مهمی در جذب کارآموزان بیشتر برای یک آموزشگاه ایفا خواهد کرد.

دقت داشته باشید که با رشد اینترنت به خصوص در بین اقشار جوان و دانشجویان جامعه بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر شانس آموزشگاه شما را در کسب نتیجه بهتر و جذب متقاضیان بیشتر قطعا به صورت چشمگیری بالاتر خواهد برد.

در واقع در صورتی که وب سایت شما نتواند به صورت کاربردی در اختیار مجموعه شما قرار گیرد سهم بسیار بزرگی از مشتریان و متقاضیان خدمات خود را از دست خواهید داد.

با استفاده از وب سایت شما قادر به اطلاع رسانی و معرفی مجموعه ها و کلاس های آموزشی دورهای مختلف در مجموعه در کنار امکان ثبت نام آنلاین و دریافت هزینه کلاس از طریق درگاه بانکی متصل به وب سایت خود خواهید بود. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا مقالات ، فایل ها ، کتب الکترونیک و یا فیلم های آموزشی خود را به صورت آنلاین در اختیار کاربران وب سایت خود قرار دهید.

همچنین با استفاده از سیستم خبرنامه الکترونیک شما امکان اطلاع رسانی به اعضا وب سایت از طریق ایمیل در خصوص کلاس های جدید و یا هر مورد دیگری را با سادگی در اختیار خواهید داشت.

 

 

برچسب ها: طراحی سایت آموزشگاه