فرم ساز آنلاین

کامپوننت فرم ساز

 

دقت داشته باشید فرم ساز تنها برای دریافت اطلاعات از جانب کاربر با توجه به فیلدهای تعریف شده در فرم کاربرد داشته و محاسبات و یا شرط سازی در فرم قابل پیاده سازی نیستند.

 

ایجاد فرم های حرفه ای به سادگی نوشتن یک مطلب
با استفاده از این سیستم فرم ساز شما قادر به ایجاد فرم های حرفه ای و متنوعی برای سایت خود خواهید بود. در این فرم ساز ۱۴ مدل فیلد مختلف برای استفاده شما وجود دارد و با چند کلیک ساده میتوانید فیلدهای جدید را اضافه و یا ویرایش نمایید.


یکی دیگر از ویژگی های این فرم ساز امکان تهیه نسخه پشتیبان از فرم های سایت است. همچنین با استفاده از کدهای تصویری میتوانید از ارسال هرزنامه جلوگیری نمایید.


افراد حرفه ای تر نیز میتوانند با استفاده از CSS و یا جاوا ظاهر اختصاصی برای فرم خود ایجاد نمایند.


از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان موارد زیر را نام برد:

  • سیستم کد تصویری امنیتی برای جلوگیری از درج هرزنامه با امکان مشخص کردن نوع کد های امنیتی و تغییر ظاهر آنها
  • توانایی درج کد های جاوا اسکریپت و پی اچ پی در فرم ها برای کاربران حرفه ای
  • امکان مشخص نمودن نحوه اعتبار سنجی برای هر فیلد و همچنین تخصیص صحت اعتبار فیلد ها به صورت Ajax و لحظه ای


ایجاد فرم های چند صفحه ای
بازدیدکننده  وبسایت می تواند به راحتی پس از تکمیل هر مرحله از فرم به مرحله بعدی رفته  و یا برای اصلاح  اطلاعات خود به صفحات قبلی بازگردد.
همچنین می توانید با فعال کردن ویژگی آژاکس اعتبار اطلاعات هر مرحله را در هنگام رفتن به صفحه بعدی بسنجید.

امکانات متنوع برای جلوگیری از درج هرزنامه
شما قادر خواهید بود در تمامی فرم های خود از سیستم کد تصویری ضد هرزنامه استفاده کنید.
این سیستم به شیوه ای کاملا منعطف طراحی شده است تا جایی که شما می توانید نوع  فونت های کد تصویری ،  تعداد کاراکتر های ایجاد شده ، رنگ کاراکتر ها و همچنین پس زمینه و حتی نوع کاراکتر ایجاد شده را تغییر دهید.
همچنین می توانید امکان بارگذاری مجدد تصویر امنیتی را به بازدید کننده بدهید.

اعتبار سنجی اطلاعات وارد شده توسط کاربر
در این سیستم شما می توانید برای فیلد هایی که از کاربر درخواست اطلاعات می کنند محدودیت در نظر گرفته و امکان درج اطلاعات نامربوط را کاهش دهید.
فیلترهایی  نظیر : حروف الفبا ،  اعداد ، ایمیل ، کد ملی ، الفبای فارسی و ... .  همچنین می توانید برای  فیلد های خود اعتبار سنجی دلخواه تعریف نمائید.
با این روش امکان بروز خطا در هنگام درج اطلاعات توسط کاربر کاهش یافته و به کاربر در مورد اطلاعات اشتباه هشدار داده خواهد شد.

امکان آپلود فایل توسط کاربر
امکان نمایش فیلد آپلود فایل نیز در این فرم ساز لحاظ شده است. با استفاده از این سیستم شما میتوانید به بازدیدکنندگان سایت امکان آپلود و ارسال فایل در فرم را بدهید. همچنین امکان تعریف فایل های مجاز جهت آپلود و همچنین ظرفیت مجاز برای هر فایل نیز در فرم ساز وجود دارد.

 

برچسب ها: فرم ساز