طراحی سایت گردشگری و آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتیبا توجه به رشد اینترنت در دنیای فعلی بسیاری از متقاضیان خدمات تور و سفر از طریق اینترنت نسبت به جستجوی آژانس مسافرتی مورد نظر خود اقدام میکنند.

وب سایت موسسه گردشگری مناسب بایستی نسبت به ارائه اطلاعات مناسب در مورد اماکن دیدنی و یا دانستنی های مهم و ضروری در مورد مقصد مورد نظر مطالب کافی و بروز شده را در اختیار بازدیدکننده وب سایت قرار دهند.

همچنین وب سایت با نمایش اطلاعات تورها به همراه قیمت با استفاده از تصاویر زیبا و اطلاع رسانی دقیق احتمال جذب متقاضیان بیشتری را برای مجموعه در بر خواهد داشت.

در طراحی یک وب سایت گردشگری مناسب طبقه بندی دقیق و صحیح اطلاعات شهرها و کشورهای مقصد در کنار معرفی فرهنگ و هنر و همچنین لیست مراکز و اماکن دیدنی در کنار نمایش تصاویر و فایل های ویدئویی زیبا قطعا کمک فراوانی به شناسایی بهتر وب سایت شما از جانب موتورهای جستجوگر مانند گوگل و در نتیجه بالا رفتن رتبه سایت شما خواهد داشت.

در کنار تصاویر و ویدئوها های مختلف امکان نمایش تصاویر پاناروما نیز به جذابیت وب سایت شما کمک شایانی خواهد کرد. معمولا مسافران دوست دارند از وضعیت آب و هوای مقصد مورد نظر ظرف چند روز آینده نیز اطلاعاتی کسب کنند. این امکان برای شما وجود دارد تا با استفاده از خدمات وب سایت های فعال در زمینه آب و هوا در گوشه ای از وب سایت خود این اطلاعات را به صورت خودکار و بروزشده نمایش دهید.

در صورتی که بازدیدکننده سایت شما مایل به خرید پکیج تور در وب سایت شما باشد ، با استفاده از تکمیل فرم های آنلاین با توجه به فیلدهای مورد نیاز از جانب شما نهایتا به سمت درگاه بانکی هدایت شده و پس از پرداخت وجه نسبت به ارسال کپی مدارک در صورت نیاز به صورت آنلاین اقدام نماید.

شما در وب سایت خود قادر به معرفی تورهای داخلی و یا خارجی به صورت طبقه بندی شده در کنار ارائه اخبار و مطالب خواندنی در زمینه های مرتبط بوده و با استفاده از سیستم عضویت خبرنامه آنلاین نیز امکان دریافت اطلاعات تماس علاقمندان مانند شماره موبایل و یا آدرس ایمیل جهت ارسال خبرنامه به کاربران را خواهید داشت.

با توجه به این که مدیر سایت با استفاده از پانل مدیریت قادر به بروزرسانی اطلاعات صفحات سایت میباشد شما میتوانید از طریق وب سایت خود به صورت لحظه ای اطلاعات تورهای لحظه آخری و یا سایر اطلاعات را بروز نمایید.

 

 

برچسب ها: سایت آژانس مسافرتی